| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| Užmetimo svoris | 5-21 g |
| Ilgis | 229 cm |
| Ilgis (pėdos) | 7’6″ |
| Rekomenduojamas PE valas | 0,6-1 |
| Veiksmas | EFF Action |
-14%Nėra
Uodų repelentas ThermaCell MR300
39,00 €
Ritė Daiwa RX LT1000
45,00 € Original price was: 45,00 €.40,00 €Current price is: 40,00 €.
CrazyFish Arion ASR762MLT 5-21g 229cm 7’6″ 0,6-1 PE EFF Action
290,00 € Original price was: 290,00 €.249,00 €Current price is: 249,00 €.
🚚
Iki nemokamo DPD pristatymo liko 50,00 €
Lengvas ir jautrus spiningas, puikiai tinkantis žvejybai su vidutinio svorio masalais. Ilgis – 229 cm (7’6″), užmetimo svoris – 5-21 g, rekomenduojamas PE valas – 0,6-1. EFF Action užtikrina puikią masalo kontrolę.
Neturime
Kategorijos: Spininginės meškerės, Meškerės
Aprašymas
Papildoma informacija
| Svoris | 30 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 100 cm |
| Gamintojas |
Crazy Fish |
Panašūs produktai
Spiningas Westin W2 Light SoftLure
95,00 € – 98,00 €Price range: 95,00 € through 98,00 €Spininginė Meškerė Crazy Fish Aspen Stake AS812MHT Ilgis 240cm.
Sutaupote 5,00 €
Golden Catch Volt VLS-682ULT 2.03m1.5-6g.
Sutaupote 9,00 €
Major Craft New Solpara Hard Rock SPX-832MH/S 2.53m / 5-30g.
Sutaupote 10,00 €
Golden Cath Vertais VRS-842LT 2.54m 4-18g Tubular
Sutaupote 2,90 €
Spininginė Meškerė Crazy Fish Versus VSR802LT EF Ilgis 244cm.Užmetimas 5-18gr. Valas 0.6-1.2PE
Sutaupote 10,00 €
