| Prekės parametrai | Reikšmės |
|---|---|
| Ilgis | 1,94 m |
| Masė | 60 g |
| Žiedai | Fuji Sic-S Titanium |
| Antgalio Ø | 0,7 mm |
| Maks. Ø | 7,2 mm |
| Užmetimo svoris | 0,2-3,5 g |
| Valo storis | 0.8 – 2.5 lb |
| Kilmės šalis | Japonija |
Spiningas Tict Sram EXR-64S-Sis
310,00 €
🚚
Iki nemokamo DPD pristatymo liko 50,00 €
TICT Sram EXR-64S-SIS – itin jautrus spiningas lengviems masalams
TICT Sram EXR-64S-SIS yra sukurtas lengvų masalų žvejybai, užtikrinantis aukštą jautrumo lygį. Dėl savo parabolinio veikimo ir „Fuji Sic-S Titanium“ žiedelių, šis spiningas puikiai tinka žvejybai mikromasalais, suteikiantis precizišką kontrolę ir tikslumą. Idealiai pritaikytas ešerių ir kitų plėšriųjų žuvų žvejybai.
Prekė parduodama tik e-parduotuvėje.
Šios prekės siuntimas gali užtrukti iki 8 d.d
Liko 1
Kategorijos: Spininginės meškerės, Meškerės
Žymos: meskere, spiningas
Aprašymas
Papildoma informacija
| Svoris | 30 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 100 cm |
| Gamintojas |
Tict |
Panašūs produktai
Spiningas Westin W2 Light SoftLure
95,00 € – 98,00 €Price range: 95,00 € through 98,00 €Spiningas Westin W2 PowerTeez
Sutaupote 21,00 €
Spiningas Westin W2 PowerStrike
Sutaupote 20,00 €
Feeder Meškerė Custom Baltic CMR Feeder 24T
79,00 € – 86,00 €Price range: 79,00 € through 86,00 €Feeder meškerė FL Strategist River 3.90m / 100-200g
75,00 € – 80,00 €Price range: 75,00 € through 80,00 €Sutaupote 10,00 €
