| Prekės parametrai | Reikšmės |
|---|---|
| Ilgis (m) | 2,18 m |
| Transportavimo ilgis (m) | 1,11 m |
| Svoris (g) | 85 g |
| Dalys | 2 |
| Užmetimo svoris (g) | 0,5-8 g |
| Kilmės šalis | Japonija |
Spiningas TICT Sram TCR-70S Reloaded 2,18m 0,5-8g
310,00 €
🚚
Iki nemokamo DPD pristatymo liko 50,00 €
TICT Sram TCR-70S Reloaded – aštrus spiningas ešerių ir starkių žvejybai
TICT Sram TCR-70S Reloaded 2.18m spiningas yra puikus pasirinkimas žvejams, ieškantiems universalaus įrankio ešerių ir starkių žvejybai didesniuose gyliuose. Sukurtas greitam ir aštriam masalo pravedimui, šis modelis užtikrina efektyvų žvejybos procesą. Gamintojo rekomenduojamas užmetimo svoris 0.5-8 g, tačiau spiningas pasižymi didesniu galios rezervu, tinkamu Lietuvos vandens telkiniams.
Prekė parduodama tik e-parduotuvėje.
Šios prekės siuntimas gali užtrukti iki 8 d.d
Neturime
Kategorijos: Spininginės meškerės, Meškerės
Žymos: meskere, spiningas
Aprašymas
Papildoma informacija
| Svoris | 30 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 100 cm |
| Gamintojas |
Tict |
Panašūs produktai
Spiningas Westin W2 Light UltraStick 210 cm
Sutaupote 22,00 €
Spiningas Westin W2 PowerTeez
Sutaupote 21,00 €
