| Prekės parametrai | Reikšmės |
|---|---|
| Ilgis (m) | 2,75 m |
| Transportavimo ilgis (m) | 1,42 m |
| Svoris (g) | 108 g |
| Dalys | 2 |
| Užmetimo svoris (g) | 1-14 g |
| Kilmės šalis | Japonija |
Spiningas TICT Sram TCR-90S Reloaded 2,75m 1-14g
339,00 €
🚚
Iki nemokamo DPD pristatymo liko 50,00 €
TICT Sram TCR-90S Reloaded – tikslumas ir galia žvejojant lengvais masalais
TICT Sram TCR-90S Reloaded 2.75m spiningas sukurtas lengviems masalams (1-14 g), užtikrinantis išskirtinį tikslumą ir jautrumą. Su 2.75 m ilgiu ir dviejų dalių konstrukcija, šis spiningas puikiai tinka tolimesniems metimams ir efektyviai žvejybai tiek ešerių, tiek kitų plėšrių žuvų gaudymui.
Prekė parduodama tik e-parduotuvėje.
Šios prekės siuntimas gali užtrukti iki 8 d.d
Liko 1
Kategorijos: Spininginės meškerės, Meškerės
Žymos: meskere, spiningas
Aprašymas
Papildoma informacija
| Svoris | 30 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 100 cm |
| Gamintojas |
Tict |
Panašūs produktai
Spiningas Westin W2 Light SoftLure
95,00 € – 98,00 €Price range: 95,00 € through 98,00 €Spiningas Westin W2 Spin 303 cm
Sutaupote 21,00 €
Spiningas Westin W2 PowerShad 270 cm
Sutaupote 20,00 €
Feeder meškerė FL Strategist River 3.90m / 100-200g
75,00 € – 80,00 €Price range: 75,00 € through 80,00 €Sutaupote 10,00 €
Spininginė Meškerė Crazy Fish Versus VSR862MLT EF Ilgis 260cm.Užmetimas 7-24gr. Valas 0.8-1.5PE
Sutaupote 10,00 €
