| Prekės parametrai | Reikšmės |
|---|---|
| Ilgis (m) | 2,03 m |
| Transportavimo ilgis (m) | 1,05 m |
| Svoris (g) | 55 g |
| Dalys | 2 |
| Užmetimo svoris (g) | 0,2-3 g |
| Kilmės šalis | Japonija |
Spiningas TICT Sram UTR-68T – TOR 2,03m 0,2-3g
470,00 €
🚚
Iki nemokamo DPD pristatymo liko 50,00 €
TICT Sram UTR-68T-TOR – itin jautrus spiningas lengviems mikromasalams
TICT Sram UTR-68T-TOR 2.03m spiningas yra sukurtas tiksliai ir jautriai mikromasalų žvejybai. Su užmetimo svoriu nuo 0,2 iki 3 g, šis lengvas (55 g) spiningas užtikrina išskirtinį masalo valdymą, leidžiant efektyviai gaudyti ešerius ir kitas plėšriąsias žuvis. Pagamintas Japonijoje, šis spiningas garantuoja kokybę ir ilgaamžiškumą.
Prekė parduodama tik e-parduotuvėje.
Šios prekės siuntimas gali užtrukti iki 8 d.d
Liko 1
Kategorijos: Spininginės meškerės, Meškerės
Žymos: meskere, spiningas
Aprašymas
Papildoma informacija
| Svoris | 30 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 100 cm |
| Gamintojas |
Tict |
Panašūs produktai
Spiningas Westin W2 Light UltraStick 210 cm
Sutaupote 22,00 €
Kastinginis Spiningas Westin W2 PowerCast-T
Sutaupote 21,00 €
Spiningas Westin W2 PowerShad 270 cm
Sutaupote 20,00 €
Spiningas Westin W2 PowerStrike
Sutaupote 20,00 €
Meškerė Westin W2 FINESSE SHAD
87,00 € – 99,00 €Price range: 87,00 € through 99,00 €Sutaupote 21,00 €
Spininginė Meškerė Crazy Fish Versus VSR862MLT EF Ilgis 260cm.Užmetimas 7-24gr. Valas 0.8-1.5PE
Sutaupote 10,00 €
